image-2
Wartości tworzą przyszłość
jakość i reputacja
Zaufanie i najwyższe standardy uczciwości są naszym punktem odniesienia w kontaktach z Partnerami biznesowymi, Klientami i Konkurentami.
brocade-services-img4.jpg
kim jesteśmy
nieruchomości i nowe technologie
Realizujemy inwestycje w obszarze nieruchomości i nowych technologii.
image-1
MAKIMA FOUNDATION
sztuka i sport
Sztuka i sport jako siła napędowa innowacji. Sztuka i sport są integralną częścią naszej filozofii.

kim jesteśmy

O nas

Makima Group jest niezależną rodzinną firmą inwestycyjną. Grupa realizuje inwestycje w obszarze nieruchomości i nowych technologii budując długoterminową wartość.

m3
m2
m4
m1

inwestycje i finansowanie

Inwestycje 

Inwestujemy, rozwijamy i utrzymujemy różnego typu projekty w długim okresie w celu budowy ich dłogoterminowej wartości.

Oprócz bezpośrednich inwestycji w przedsięwzięcia biznesowe, Makima Group oferuje ten sam zakres usług korporacyjnych (know-how, kapitał/finansowanie, zarządzanie) jako usługę obejmującą mniejszościowe zaangażowanie w projekt pomagając w jego budowie długoterminowej wartości, uzależniając wynagrodzenie od osiągniętego sukcesu.

Finansowanie 

Makima Group finansuje przedsięwzięcia biznesowe gwarantując bezpieczeństwo każdej transakcji. Nadrzędnym celem Grupy jest przejrzysta i prosta struktura każdej realizowanej inwestycji. 

wartości tworzą przyszłość

Nasze wartości 
Niezależność

Makima Group jest niezależną, rodzinną firmą inwestycyjną. Ta niezależność daje nam swobodę w określaniu własnych działań i dążeniu do długoterminowych celów. Połączyliśmy naszą strukturę firmy rodzinnej z silnymi zasobami finansowymi, aby stworzyć model firmy oparty na kapitale rodzinnym. Nasza niezależność gwarantuje bezpieczeństwo i spójność.

Innowacje

Innowacja jest siłą napędową naszego systemu biznesowego. Konsekwentnie rozwijamy nasze umiejętności dzięki innowacyjnym pomysłom. Jeśli chodzi o własny zakres usług, wierzymy w mega trendy przyszłości i stawiamy się na wczesnym etapie, wykorzystując przedsiębiorczą odwagę i wyczucie jutrzejszych pomysłów. Stworzyliśmy program Makima Ventures jako platformę innowacji dla naszych spółek stowarzyszonych i Klientów zewnętrznych.

Jakość

Jakość jest kluczowym czynnikiem wyróżniającym naszą pracę. Koncentrujemy się na „wykonawcach” – ludziach z pasją i entuzjazmem, którzy mogą wywrzeć na nas wrażenie swoimi umiejętnościami technicznymi. Nasze aspiracje, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej, wyraża „110% ukierunkowania na jakość”. 

Reputacja

Zaufanie i najwyższe standardy uczciwości są naszym punktem odniesienia w kontaktach z Partnerami biznesowymi, Klientami i Konkurentami. Składamy tylko obietnice, które możemy dotrzymać i dotrzymujemy wszystkich umów. Stawiamy reputację ponad wzrostem Grupy.

Zarząd Grupy

prezes zarządu

Marcin Misztal 

W latach 2003-2008 studiował na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym. W latach 2004-2011 związany z rynkiem nowych technologii i multimediów. W 2010 r. został najmłodszym prezesem spółki notowanej na GPW w Warszawie. Zwycięzca w kategorii „Nowy Biznes” dziewiątej edycji konkursu organizowanego przez Ernst & Young – Przedsiębiorca Roku 2011. Od 2010 roku związany z rynkiem nieruchomości. Prezes Zarządu notowanej na GPW w Warszawie i2 Development SA.

członek zarządu

Kinga Misztal 

członek zarządu

Gianfrancesco Beltrami